+85 روش اختراع موضوعات جدید تولید محتوا

+85 روش اختراع موضوعات جدید تولید محتوا

جامع‌ترین راهنمای قدم به قدم پیدا کردن 10ها منبع و 100ها ایده خلاقانه تولید محتوا در کم‌تر از 1 روز که با استقبال مخاطبان‌تان مواجه ‌شود

پس از این دوره آموزشی،

این دوره آموزشی در یک نگاه

  • ارائه توسط: نهایت یادگیری
  • نحوه برگزاری: غیرحضوری
  • مدت زمان ویدیوها: بیشتر از 4 ساعت آموزش مفید بدون حشویات
  • نحوه دانلود ویدیوها: از این لینک
  • تمرین: این دوره آموزشی تمرین دارد و انجام آن‌ها بسیار مهم است.
  • پیش‌نیاز: انگیزه بالا برای رسیدن به درآمد از دنیای اینترنت!
  • دسترسی به ویدیوها: بلافاصله پس از ثبت‌نام

چه می‌شد اگر یک غول چراغ جادو به شما یک لیست جادویی می‌داد؟

موضوعات جذاب تولید محتوا

لیستی از صدها موضوع که مخاطبان‌تان را طلسم کرده و میخکوب شما می‌کند! یک لیست جادویی که هر روز موضوعات جدید در آن ظاهر می‌شوند! با این لیست چه کاری انجام می‌دادید؟

– شاید یک کسب‌وکار آنلاین ایجاد می‌کردید و با تولید محتوای جادویی هزاران مشتری جذب می‌کردید.

– شاید تصمیم می‌گرفتید به یک بلاگر یا اینفلوئنسر تبدیل شوید و در قلب هزاران نفر جا باز کنید.

– شاید یک پیج یا سایت ایجاد می‌کردید و با تولید چنین محتوایی به صدها هزار فالور می‌رسیدید و از گرفتن تبلیغات کسب درآمد می‌کردید.

– شاید نام خودتان را به عنوان یک متخصص شماره ۱ در ذهن مردم جا می‌انداختید و با ساخت برند شخصی قدرتمند، دغدغه بیکاری را برای همیشه فراموش می‌کردید.

– شاید تصمیم می‌گرفتید یک پکیج آموزشی ارزشمند طراحی کنید و با تولید محتوایی جادویی، به یک مشاور و مدرس درجه یک در حوزه خودتان تبدیل شوید

– شاید تصمیم می‌گرفتید به سخنرانی تبدیل شوید که در پایان هر سخنرانی‌اش، حضار برایش ایستاده دست بزنند.

– شاید‌ با تولید محتوای جادویی هزاران نفر را در یک پیج گرد هم می‌آوردید و با فروش مشارکتی، بدون هیچ سرمایه‌ای به درآمد فوق‌العاده‌ای می‌رسیدید.

– شاید تصمیم می‌گرفتید در بخش بازاریابی دیجیتال یک کمپانی بزرگ استخدام شوید.

– شاید هم تصمیم می‌گرفتید به یک نویسنده و فریلنسر استثنایی تولید محتوا تبدیل شوید.

– شاید تصمیم می‌گرفتید به یک مشاور بازاریابی تبدیل شوید و حتی ساعتی چندین میلیون بابت مشاوره‌های موثرتان هزینه دریافت کنید.

اما اگر چنین لیست جادویی از موضوعات نداشته باشید، احتمالا همیشه با دغدغه «حالا چه پستی بگذارم؟» و «از کجا محتوا پیدا کنم؟!» دست و پنجه نرم می‌کنید.

 

– اگر چنین لیست جادویی ندارید، احتمالا شما هم بارها هنگام تولید محتوا حس کرده‌اید که ذهن‌تان قفل شده و هرچه فکر می‌کنید، به موضوع مناسبی برای تولید محتوا نمی‌رسید.

حالتی که ساعت‌ها به مانیتور خاموش خیره می‌شوید، فکر می‌کنید، فکر می‌کنید و فکر می‌کنید؛ اما ذهن‌تان انگار قفل شده و در واقع به قول نویسندگان دچار  writer’s block شده‌اید. در نهایت هم ناامید شده و دست از تولید محتوا می‌کشید.

– اگر چنین لیست جادویی ندارید، احتمالا همیشه نگران این هستید که نکند ساعت‌ها برای تولید محتوا زمان بگذارید اما از محتوایتان استقبال نکنند. نکند شب‌ها به جای خواب ناز، محتوا تولید کنید؛ اما صبح وقتی با چشمان باد کرده و قرمز محتوا را منتشر می‌کنید، شاهد تعداد لایک و کامنت بسیار پایینی باشید.

– اگر چنین لیست جادویی ندارید، احتمالا می‌ترسید برای تبلیغات هزینه کنید و افراد جدیدی را وارد پیج‌تان کنید، اما آن‌ها از محتوای پیج‌تان استقبال نکنند و فالورهایتان رشد نکند.

– اگر چنین لیست جادویی ندارید، احتمالا به دلیل کمبود وقت، بترسید که تعداد زیادی از محتواهای متنوع را تولید و تست کنید؛ در حالی که نه‌تنها دائم چشم انتظار چند نفر هستید که از اکسپلور پست‌تان را ببینند؛ بلکه شاهد استپ شدن عدد فالوورهایتان نیز می‌شوید.

اگر چنین لیست جادویی ندارید، همیشه نگران این هستید که نکند مخاطبان در فضای آنلاین به شما اعتماد نکنند و رقبا را به شما ترجیح دهند، دائم از شما قیمت بپرسند اما هیچ فروشی نداشته باشید و کسب‌وکار کوچک آنلاین‌تان به ورشکستگی نزدیک شود.

– البته شاید با خودتان بگویید «من به چنین لیستی هیچ نیازی ندارم چون دوره‌های دیجیتال مارکتینگ یا تولید محتوا را گذرانده‌ام و با ابزارهایی مانند KWFinder، Ubbersuggest، Keywordtool یا حتی روش‌هایی مانند پیشنهادات گوگل آشنایی دارم.»

اما وقتی وارد عمل می‌شوید و «فقط» از چنین روش‌هایی برای انتخاب موضوع تولید محتوا استفاده می‌کنید، با این ۵ چالش روبه‌رو می‌شوید:

۱. حدس‌های اولیه محدودی به ذهن‌تان می‌رسد.

۲. می‌بینید در بسیاری از موضوعات پیشنهادی این ابزارها توانایی یا علاقه تولید محتوا ندارید.

۳. در پیدا کردن منابع مناسب به مشکل می‌خورید.

۴. متوجه می‌شوید که نمی‌توان محتوای کافی برای بسیاری از آن موضوعات را در یک پست ساده اینستاگرام بگنجانید.

۵. این ابزارها به شما نشان می‌دهند که جامعه هدف‌تان همین الان در رسانه‌های اجتماعی چه موضوعاتی را بیشتر جستجو می‌کنند. اما چطور به موضوعات نوآورانه و جدیدی که می‌تواند کسب‌وکار شما را متحول کند برسید؟

خبر بد این که چنین لیست جادویی در واقعیت وجود ندارد، اما خبر خوب این که ساخت چنین لیستی یک فرمول استثنایی دارد و خودتان می‌توانید چنین لیستی برای خودتان بسازید!

در این دوره آموزشی بیشتر از ۸۵ روش عملی می‌آموزید و این قدرت را به شما می‌دهد که در کم‌تر از ۱ روز به ۱۰ها منبع و ۱۰۰ها موضوع جدید و جذاب برسید.

چرا قرار است سطح تولید محتوای شما چند لول حرفه‌ای‌تر شود؟

 این دوره شامل روش‌هایی است که کمک‌تان می‌کند در شرایطی که محدودیت زمانی دارید، به منابع عالی و موضوعاتی تضمین شده برسید (به همراه ۱۰ها مثال واقعی)

این دوره شامل روش‌هایی است که زمان بیشتری لازم دارند اما کمک‌تان می‌کنند به منابع جدید و موضوعات نوآورانه‌ای برسید که از چشم رقبا پنهان مانده (به همراه ۱۰ها مثال واقعی)

333 فرمول هیجان انگیز و جذاب تیترنویسی + 550 کلمه قدرتمند در این دوره گنجانده شده که به وسیله آن‌ها بدون دانش کپی‌رایتینگ و حتی بدون فکر کردن، نه‌تنها تیترهایی در حد حرفه‌ای‌ترین بازاریابان دیجیتال خواهید نوشت؛ بلکه به هزاران موضوعات وسوسه‌انگیز و کلیک‌خور می‌رسید

بعد از این دوره به طور صحیح و موثر از گزینش محتوا استفاده خواهید کرد؛ روشی فوق‌العاده برای استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهایی که پول، وقت و انرژی کافی برای تولید محتوا را ندارند

مهارت‌هایی که پس از این فایل آموزشی به دست می‌آورید؟

– تولید محتوای پیشرفته در جایی که رقابت شدید است

– چگونه بفهید مخاطبان هدف شما راجع به چیزهایی فکر می‌کنند؟

– فهمیدن این که مخاطبان‌تان دقیقا راجع به چیزهایی با یکدیگر صحبت می‌کنند

– فهمیدن این که مخاطبان هدف شما دقیقا چه دغدغه‌ها، ترس‌ها، آرزوها، چالش‌ها، اهداف و مشکلاتی دارند

– توانایی انجام تحقیقات بازاریابی جامع در فضای آنلاین

– با برندسازی شخصی، بیکاری را برای همیشه فراموش خواهید کرد

– چگونه به وسیله نیچ مارکتینگ با هزینه کم‌تر، بازدهی چشمگیری از تبلیغات‌تان بگیرید

– چگونه دغدغه «چه پستی بگذارم» را برای همیشه فراموش کنید؟

– آشنایی با چالش‌ها و‌ مشکلاتی که قطعا در مسیر موفقیت تولید محتوا به آن‌ها برخورد می‌کنید و نحوه حل آن‌ها

– نحوه ایجاد لیست هوشمندانه‌ای از موضوعات که مطمئن باشید هر گاه راجع به آن‌ها صحبت کنید، مخاطبان‌تان مشتاقانه به شما گوش خواهند داد.

– معرفی کتب علمی و معتبر که شما را متخصص در ایده‌پردازی تولید محتوا می‌کند.

– با مشاهده ده‌ها مثالی که در عمل توسط نهایت یادگیری و کسب‌وکارهای موفق اجرا شده‌اند، نه‌تنها نتایج شگفت‌انگیزشان را می‌بینید، بلکه می‌توانید در عمل، بسیار راحت‌تر، روش‌ها را اجرا کنید.

– چگونه با بررسی پیج رقبا، به موضوعات نوآورانه‌ای برسید که هیچ کس از آن استفاده نکرده؟

– یک تکنیک عالی ساخت مزیت رقابتی پایدار برای پیج، مقالات سایت، ویدیوهای یوتیوب یا … که باعث می‌شود مخاطبان‌تان شما را به جای رهبران بازار با چند میلیون فالوور دنبال کنند

– چطور حتی پرسه زدن در اینستاگرام جهت سرگرمی را به فعالیتی مفید و پولساز تبدیل کنید؟

– ابزارهایی که نه‌تنها کمک‌تان می‌کند به راحتی اینفلوئنسرها و متخصصین حوزه خودتان را پیدا کنید؛ بلکه کمک‌تان می‌کند بتوانید از بین صدها نفر، بهترین‌ها را پیدا کنید و زمان ارزشمندتان را فقط روی شبکه‌سازی و بررسی آن‌ها متمرکز کنید

– ابزارهای رصد رسانه‌های اجتماعی که کمک‌تان می‌کند به حرف‌های جامعه هدف‌تان در رسانه‌های اجتماعی گوش کنید و بفهمید چه چیزهایی برایشان جذاب و ارزشمند است!

– ابزارهای بی‌نظیر تولید موضوعات تولید محتوا که فقط با یک کلیک، در عرض چند ثانیه ده‌ها موضوع جذاب برایتان می‌سازند

– پیدا کردن منابع تولید محتوا و سایت‌های تخصصی حوزه خودتان که از دید رقبا پنهان مانده که باعث می‌شود محتواهایی تولید کنید که جامعه هدف‌تان در هیچ مکان دیگری ندیده باشند

– چگونه با تصویرسازی محتوا مخاطبان‌تان را سرگرم کنید و تعامل‌تان را به صورت ماهرانه‌ای بالاترین سطح ممکن برسانید؟

– برای موفقیت یک پیج، تولید چه نوع محتواهایی ضروری است؟

– نکات کمیاب و مهمی که کمک‌تان می‌کند از بین هزاران منبع تولید محتوا، ارزشمندترین منابع را پیدا کنید ‌و وقت ‌و تمرکزتان را فقط روی آن‌ها بگذارید

– نحوه ‌پیدا کردن فعالیت در پولسازترین رسانه‌هایی که بیشتر از هر رسانه دیگری نادید گرفته شده، یعنی جوامع مجازی

– یک روش تست شده برای تبدیل مخاطبان به مشتری به وسیله محتوا

– چگونه محتوا تولید کنید تا بخش بیشتری از ذهن مخاطبان‌تان را اشغال کنید تا راحت‌تر شما را به یاد بیا‌ورند

– استفاده صحیح از موضوعات ر‌وی ترند، یک روش فوق‌العاده برای افزایش فالوور با هزینه صفر و نگه داشتن تعامل در بالاترین سطح ممکن

– چگونه از محتواهایی که قبلا نتیجه نگرفتیم، بدون صرف وقت اضافی نتیجه عالی بگیریم؟

– تست کردن موثر که کمک‌تان می‌کند در وقت و هزینه‌هایتان به شدت صرفه‌جویی کنید

– نحوه آگاهی از ترندهای روز رسانه‌های اجتماعی و شناسایی ‌و قاپیدن فرصت‌های سرنوشت‌ساز

هدیه مخصوص شرکت‌کنندگان این دوره آموزشی

اینجا را کلیک کنید!

کتاب الکترونیکی 333 فرمول هیجان انگیز تیترنویسی + 550 کلمه قدرتمند

بدون دانش کپی‌رایتینگ و حتی بدون فکر کردن، نه‌تنها تیترهایی در حد حرفه‌ای‌ترین بازاریابان دیجیتال بنویسید؛ بلکه به هزاران موضوعات وسوسه‌انگیز و کلیک‌خور برسید

این که بنشینید و بی‌هدف ساعت‌ها به این فکر کنید که چه پستی بگذارید، شما را بدبخت می‌کند! همانطور که داشت علی را بدبخت می‌کرد، چطور؟

علی یک پیج فروشگاه لوازم آرایشی با ۱۰۰۰ فالوور در اینستاگرام داشت. او روزانه ۱۰ عکس محصول در استوری می‌گذاشت و منتظر می‌ماند افرادی به او پیام دهند. استوری‌های ابتدایی او را ۱۰۰ نفر می‌دیدند اما این آمار در استوری‌های پایانی به ۱۰ عدد می‌رسید.

ساعت‌ها فکر می‌کرد که چه محتوایی استوری کند تا بازخورد بالاتری بگیرد اما به هیچ ایده‌ای نمی‌رسید. او از زحماتش هیچ نتیجه‌ای نمی‌گرفت و همین باعث شد کم‌کم در تولید محتوا تنبل شود. روزانه در حد ۲ نفر به دیرکتش مراجعه می‌کرد و کسب‌وکارش هیچ رشدی نداشت.

می‌دانید چرا؟

۱۰ نفر از مخاطبانش به تماشای عکس‌های لوازم آرایشی علاقه داشتند و استوری‌های معرفی محصول را تا پایان دنبال می‌کردند، اما 90 نفر از آن‌ها هر دفعه که وارد استوری‌های این پیج می‌شدند، با خودشان می‌گفتند:

«اه، من از دنیای بیرون خسته‌ام و به اینستا آمده‌ام تا کمی سرگرم شوم، حوصله دیدن محصولات و قیمت‌شان را ندارم»

و بعد وارد استوری‌های پیج بعدی (که اتفاقا سرگرم‌کننده بودند) می‌شدند.

۳۰ دقیقه سرنوشت‌ساز

علی این فایل آموزشی را گذراند و تصمیم گرفت از روش «پیشنهادات Pinterest» استفاده کند. پس طبق این روش، وارد Pinterest شد و کلمه beauty را تایپ کرد. متوجه شد یکی از پیشنهادات Pinterest عبارت beauty hacks است.

سپس همین عبارت را دوباره تایپ کرد و متوجه شد Pinterest چنین پیشنهادی به او می‌دهد: beauty hacks video 5 minute crafts

جرقه‌ای در ذهنش روشن شد، ویدیوهای کوتاه ترفندهای زیبایی. با این که ساعت‌ها فکر کرده بود، اما چنین ایده جذابی هیچ‌گاه به ذهنش نرسیده بود!‌ چنین ویدیوهایی بسیار برای اینستاگرام مناسب هستند‌؛ چون هم کوتاه هستند، هم سرگرم‌کننده و هم ترفندی کاربردی را آموزش می‌دهند.

سریع به گوگل رفت و عبارت beauty hacks video را جستجو کرد. با تعداد بسیاری ویدیو با موضوعات حتی جذاب‌تر مواجه شد: ۲۸ ترفند زیبایی در خانه، ۲۹ ترفند طبیعی زیبایی، ترفندهای زیبایی باورنکردنی مخصوص دخترها و … .

یک ویدیو ۱۶ دقیقه‌ای شامل ۲۸ ترفند در خانه انتخاب کرد و تصمیم گرفت هر روز ۳تا از این ترفندها را بین استوری‌های معرفی محصول قرار دهد.

بعد از این تغییر در تولید محتوا، مخاطبان با خودشان می‌گفتند: «چه ویدیوهای سرگرم‌کننده و آموزنده‌ای، استوری‌های این پیج را تا پایان ادامه می‌دهم.»

کل این فرآیند ۳۰ دقیقه طول کشید اما نه‌تنها آمار استوری‌های پایانی از ۱۰ نفر به ۴۰ نفر افزایش پیدا کرد، بلکه همین کار باعث شد معرفی محصولاتش را افراد بیشتری ببینند و به جای ۲ نفر در روز، ۵ نفر در روز در دیرکت پیام دهند.

چطور این روش‌ها کمک کرد در تبلیغات، فقط ۴۰۰ تومان به ازای جذب هر فالوور هزینه کنیم؟

اگر نهایت تبلیغات در اینستاگرام را گذرانده باشید، می‌دانید برای هر تبلیغاتی باید ابتدا یک مزیت رقابتی ایجاد کنیم وگرنه فقط پول‌مان را به باد داده‌ایم. فقط یکی از روش‌هایی که ما در نهایت یادگیری بارها انجام داده‌ایم و شما هم پس از این آموزش انجام خواهید داد این است:

یک روز ابتدا وارد قسمت insight پیج نهایت یادگیری شدیم و پست‌ها را بر اساس reach مرتب کردیم. با کمی بررسی متوجه شدیم پست‌هایی با عناوین «تنبلی»، «فقط ۱۰ قدم تا استفاده حرفه‌ای از زمان»، «تکنیک پومودورو» و کلا پست‌هایی با محتوای مدیریت زمان و افزایش بهره‌وری، معمولا مورد استقبال بالایی قرار می‌گیرند.

با کمی بررسی بیشتر و استفاده روش‌های دیگر مانند ابزارهای رصد رسانه‌های اجتماعی حدس‌مان تایید شد و فهمیدیم یکی از دغدغه‌های بزرگ جامعه هدف‌مان، مدیریت زمان است. تصمیم گرفتیم روی این موضوع سرمایه‌گذاری کنیم و این نیاز مخاطبان‌مان را حل کنیم، پس سری استوری جامعه گنج زمان را ایجاد کردیم: «۱۰ راهکار عملی برای استفاده بهتر از زمان»

نتیجه چه شد؟ از همان روزهای اول با استقبال فوق‌العاده مخاطبان‌مان روبه‌ر‌و شدیم.

کمی بعد با یک روانشناس همکاری کردیم و سری جامع «ریشه تنبلی را ایجاد کردیم»

نتیجه چه شد؟ این بار هم با بازخورد عالی مخاطبان‌مان روبه‌رو شدیم.

خوشحال و خرسند از این که نیاز بزرگی از جامعه هدف‌مان را حل کرده‌ایم، تصمیم به تبلیغ گرفتیم و دقیقا یکی از همان پست‌های پربازخورد را با مقداری تغییر تبلیغ دادیم. همچنین خیلی راحت در کپشن متنی با این موضوع نوشتیم «در نهایت یادگیری جامع‌ترین سری مدیریت زمان در اینستاگرام را می‌توانید ببینید»

این بار نتیجه چه بود؟ هزینه جذب هر فالوور حدود ۴۰۰ تومان درآمد که یک هزینه بسیار عالی در تبلیغات محسوب می‌شود.

از این منابع و ایده‌ها برای تولید محتوا در چه مکان‌هایی می‌توان استفاده کرد؟
ویدیو در اینستاگرام، یوتیوب و آپارات

ویدیو در اینستاگرام، یوتیوب و آپارات

استوری و کپشن اینستاگرام

استوری و کپشن اینستاگرام

مقاله و کتاب

مقاله و کتاب

توییت

توییت

پادکست

پادکست

اینفوگرافیک

اینفوگرافیک

سرفصل‌های این دوره آموزشی:

– انتخاب جامعه هدف مناسب

– شناخت اهداف، آرزوها، خواسته‌ها، ترس‌ها، چالش‌ها، سبک زندگی، علایر و سرگرمی‌های جامعه هدف

– ساخت پرسونای مخاطبان‌تان

– اصل کلی در تولید محتوا

– چالش‌های همیشگی تولیدکنندگان محتوا

– اشتباهات متداول و بزرگ تولیدکنندگان محتوا

– معرفی کتب مورد نیاز برای تولید محتوای جذاب و منحصربه‌فرد

– قدم به قدم تولید محتواهای جدید و جذاب

– نحوه ایجاد و استفاده موثر از چک‌لیستی از عبارات کلیدی که همیشه مورد استقبال مخاطبان‌تان قرار می‌گیرند

– 333 فرمول‌های تیترنویسی که برای انتخاب موضوع برای تولید محتوا نیز به شدت کاربرد دارند

– 550 کلمه قدرتمند

– گزینش محتوا چیست و چه تفاوتی با تولید و همچنین کپی محتوا دارد؟

– روش‌های ایده پردازی برای تولید محتوا که به وسیله‌شان سریعا به موضوعاتی تضمین شده می‌رسید

– روش‌های ایده یابی برای تولید محتوا که زمان بیشتری لازم دارند اما به وسیله‌شان به موضوعات و منابع نوآورانه می‌رسید که از چشم رقبا پنهان مانده

– ده‌ها مثالی که در عمل توسط نهایت یادگیری و بسیاری از کسب‌وکارهای موفق اجرا شده‌اند

– نحوه استفاده از پیج رقبا

– تکنیک نیچ مارکتینگ در ساخت مزیت رقابتی برای پیج، مقالات سایت، ویدیوهای یوتیوب و …

– ابزارهای پیدا کردن اینفلوئنسرها و متخصصین حوزه خودتان

– ابزارهای رصد رسانه‌های اجتماعی و استفاده موثر از آن‌ها در تولید محتوا

– ابزارهای تولید موضوع محتوا

– نحوه پیدا کردن سایت‌ها و منبع برای تولید محتوا در حوزه خودتان که از دید رقبا پنهان مانده

– تصویرسازی محتوا

– انواع محتوایی که برای موفقیت یک پیج نیاز است

– نکات مهم انتخاب کتاب و مرجع برای گزینش محتوا

– پیدا کردن جوامع مجازی پولساز حوزه خودتان و نحوه استفاده موثر از آن‌ها

– نحوه جلو بردن مخاطبان‌تان در چرخه خرید

– اشغال جایگاه بزرگ‌تر در ذهن جامعه هدف به وسیله تولید محتوا

– استفاده صحیح از موضوعات روی ترند

– قدم به قدم content relaunch

– نحوه تست کردن صحیح

سوالات متداول

آیا این دوره آموزشی با کتاب 222 ایده تولید محتوا همپوشانی دارد؟

مطالب این دوره آموزشی کاملا متفاوت از مطالب کتاب 222 ایده تولید محتوا است.

جامع‌ترین سری مقالات افزایش فالوور با تولید محتوا به صورت رایگان!

در این سری مقالات آموزش می‌بینید که چطور با تولید محتوا فالوورهایتان را افزایش دهید و به فروش بالایی از رسانه‌های اجتماعی برسید.